Comixify.ai

Comixify to efekt ponad pięciu lat badań prowadzonych przez naukowców i inżynierów (ex-Google) w światowej klasy instytucjach, w tym na Uniwersytecie Stanforda, Uniwersytecie Columbia i Politechnice Warszawskiej. Tak silny związek ze środowiskiem akademickim zapewnia dostęp do przyszłych talentów.

Comixify rozwija technologię opartą na sztucznej inteligencji do wnioskowania o stylu filmu i stosowania go do tworzenia wizualizacji. Nasze produkty zmieniają sposób, w jaki można opowiadać historie,i sposób tworzenia filmów, oszczędzająccodzienniegodziny żmudnej ręcznej pracy wykonywanej w profesjonalnych studiach efektów wizualnych i animacji, a tym samym ostatecznie zmieniając postprodukcję materiałów wideo.

Bezpłatna wersja demonstracyjna,prezentująca nasze zastrzeżone algorytmy,zaangażowała ponad ćwierć miliona użytkowników, którzy stworzyli 150 000 komiksów w ciągu jednego roku, ostatni zaś opracowaliśmy takie technologie,jak klonowanie dowolnych stylów wideo czy automatyczna rotoskopia. Rozwiązanie obejmuje Transfer stylu, Super Rozdzielczość, Rotoskopi, Super Slow Motion, zastępującty samym pracę ręczną uczeniem maszynowym.

Wierzymy, że z użyciem uczenia maszynowego i metod sztucznej inteligencji można zredukować manualną pracę w branży VFX niemal do zera. Posiadamy też platformę do tworzenia komiksów z sekwencji wideo i zdjęć, od których wszystko sięzaczęło.

Zespół Comixify składa się z ekspertów technicznych i doradców posiadających głębokie powiązania w branży VFX. Trzon zespołu technicznego stanowią Maciej Pęśko, Adam Svystun i Paweł Andruszkiewicz -doświadczeni inżynierowie, którzy studiowali na Columbia University, Politechnice Warszawskiej czy Nanyang Technological University w Singapurze, a zawodowo pracowali w firmach takich jak Samsung, 10Clouds,Sigmoidal czy Plastream na stanowiskach ściśle związanych z uczeniem maszynowym i wizją komputerową.


Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem tegorocznych projektów z sekcji Best of Poland!

Więcej z Best of Poland

Dowiedz się więcej o polskiej kulturze cyfrowej. Zapoznaj się z twórcami i ich projektami.