Zdjęcie członków kolektywu Memorymorph - Małgorzaty Łuczyny i Jacka Złoczowskiego | Photo of members of the Memorymorph collective - Małgorzata Łuczyna and Jacek Złoczowski

Memorymorph

Kolektyw Memorymorph powstał w 2017 roku, ale jego członkowie współpracują ze sobą od kilkunastu lat, tworząc interdyscyplinarne projekty. Uczestniczą w festiwalach, wystawach i projektach badawczych w Polsce: w Krakowie, Bielsku-Białej, Wrocławiu, Warszawie, a także za granicą: w Niemczech, Izraelu, Czechach, Wielkiej Brytanii i Rosji. Jako kolektyw współpracują z programistami, naukowcami i projektantami. Realizują prace multimedialne, działania w przestrzeni publicznej, prace w obszarze sztuki internetowej, wirtualnej i hybrydowej. Współpracowali m.in. z Galerią Bielską BWA, Galerią Sztuki im. J. Tarasina w Kaliszu, Akademią Sztuk Pięknych w Krakowie, prezentowali swoje projekty podczas festiwalu MIASTOmovie 6 we Wrocławiu, a także 3D Kraków Meetup w Krakowie w ramach festiwalu Patchlab.

Małgorzata Łuczyna
Artystka intermedialna działająca w obszarze sztuki wideo, fotografii i multimediów. Tytuł doktora w dziedzinie sztuk filmowych i fotograficznych uzyskała w PWSFTviT w Łodzi na Wydziale Operatorskim i Realizacji Telewizyjnej. Wykładowca akademicki w Instytucie Sztuki Mediów Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.
www.luczyna.art.pl

Jacek Złoczowski
Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na wydziale Intermediów gdzie w 2020 uzyskał tytuł doktora sztuki. Stawia na ciągłe eksperymentowanie z różnymi mediami, często z wykorzystaniem szeroko pojętej interaktywności. Autor animacji, słuchowisk radiowych, instalacji interaktywnych, przestrzeni wirtualnych i hybrydowych, interwencji w przestrzeni publicznej.

www.memorymorph.pl

Projekt prezentowany podczas Festiwalu Digital Cultures:
TNCBH 2017-2018

Portret Agnieszki Pokrywki | Portrait of Agnieszka Pokrywka
Portret Christopha Platza | Portrait of Christoph Platz