Informacje praktyczne

Rejestracja na konferencję

Rejestracja będzie otwarta od godziny 9:00, w czwartek i piątek (26 i 27 września) we foyer kina Iluzjon i będzie czynna przez cały czas trwania konferencji.

Lokalizacja

Konferencja odbywa się w dniach 26-27 września w kinie Iluzjon. Warsztaty odbywają się 28 września w różnych lokalizacjach - sprawdź zakładkę lokalizacje, by dowiedzieć się więcej.

Czy wydarzenie będzie nagrywane?

Tak, wydarzenie będzie nagrywane. Materiały zostaną opublikowane na stronie www.digitalcultures.pl

Rejestracja na warsztaty

Zgłoszenie na warsztaty będą odbywać się za pomocą formularzy, które zostaną udostępnione w poniedziałek 2 września. Informacje na ten temat zostaną zamieszczone na stronie internetowej oraz na wydarzeniu FB.

Ze względu na dużą ilość zgłoszeń, nie jesteśmy w stanie zaprosić do udziału wszystkich chętnych. O przyjęciu na warsztaty decyduje organizator na podstawie przesłanego formularza zgłoszeniowego. Nie decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnictwo nie wymaga biletu Digital Cultures. Warsztaty są darmowe.

Rejestracja na wydarzenie towarzyszące - VR Showcase

Rejestracja na wydarzenie towarzyszące VR Showcase będzie odbywać się poprzez aplikację Digital Cultures. Wydarzenie jest darmowe. Decyduje kolejność zgłoszeń. Daty zapisów zostaną ogłoszone wkrótce.

Rejestracja na stoliki eksperckie

Rejestracja na stoliki eksperckie będzie odbywać się poprzez aplikację Digital Cultures. Aby wziąć udział w rozmowach z ekspertami, należy zakupić bilet. Decyduje kolejność zgłoszeń. Daty zapisów zostaną ogłoszone wkrótce.

W jakim języku odbędzie się konferencja?

Konferencja odbędzie się w językach angielskim i polskim. W obydwu salach dostępne będą słuchawki z tłumaczeniem symultanicznym na drugi z tych dwóch języków, w stosunku do języka używanego przez aktualnie przemawiającego (w mniejszej sali na życzenie).

Jedzenie i kawa

W ramach biletu uczestnik otrzymuje lunchbox z przekąskami na zimno, a także nielimitowany dostęp do ciepłej kawy:) W trakcie konferencji czynna będzie Cafe Iluzja.